Často kladené otázky

Nemám žiadne skúsenosti s investovaním, budem vedieť ako na to?

Mnoho našich zákazníkov začalo s investovaním práve vďaka tomu, že im aplikácia Snegoo® pri správe investícií výrazne pomáha. Pre základné informácie o investovaní si pozorne prečítajte stránky na našom webe a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Načo je dobré mať Snegoo®? Nestačia mi prehľady, ktoré mi poskytuje brooker?

Evidenciu jednotlivých investícií Vám poskytne každý broker. No kúpa akcií je len prvý krok. Následne je potrebné sa o investície starať. Práve s tým Vám pomôže Snegoo®. Je dôležité mať prehľad a informácie v čase, keď je potrebné niečo urobiť – predať a zrealizovať zisk alebo po poklese výhodne nakúpiť. Výhod je viac, to zistíte pri používaní aplikácie.

Mám len základné znalosti práce s počítačom, budem vedieť s aplikáciou pracovať?

Aplikácia bola vytvorená s veľkým dôrazom na jednoduchosť a prehľadnosť. Súčasťou aplikácie je podrobná používateľská príručka a v prípade potreby nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Musím do aplikácie zadávať všetky údaje ručne?

Údaje o spoločnostiach zadáte len raz a o načítavanie aktuálnych hodnôt sa postará aplikácia. Údaje o investíciách, poplatkoch či dividendách ale samozrejme musíte zadávať ručne. Dobrá správa je, že to trvá pár sekúnd.

Môžem aplikáciu používať aj v prípade, že mám vlastnú stratégiu investovania?

Áno. V nastaveniach aplikácie je možné používanie Snegoo stratégie vypnúť. V takom prípade sa Vám síce nebudú zobrazovať žiadne odporúčania, ale podrobný prehľad Vám ostane.

Čo mám robiť, ak dosiahnem maximálny počet aktívnych investícií?

V prípade požiadavky na navýšenie maximálneho počtu aktívnych investícií stačí vykonať platbu podľa platného cenníka s rovnakým variabilným symbolom, s akým bola licencia zakúpená.

Ako sú moje údaje zabezpečené?

Keďže ide o veľmi citlivé údaje, aplikácia pracuje s lokálnou databázou na Vašom počítači. Žiadne údaje sa nikdy nikam neodosielajú. Z uvedených dôvodov odporúčame databázu pravidelne zálohovať!

Môžem aplikáciu používať aj na mobile?

Nie. Aplikáciu je možné používať len na počítači s operačným systémom Windows. Žiadne údaje sa nikdy nikam neodosielajú, preto nie je možné zobrazovať ich na mobilných zariadeniach.

Čo získam používaním aplikácie Snegoo®?

Pomocníka na správu investícií, ktorý Vás usmerní, aby ste investovali rozumne a dodržiavali základné pravidlá investovania. Na stránke Reálne výsledky je náhľad na účet, ktorý spravujeme od januára 2019 a slúži ako ukážka toho, že používanie aplikácie má zmysel.

Ak máte akúkoľvek ďalšiu otázku, neváhajte sa nás opýtať.