O nás

Spoločnosť Zarába to, s.r.o. sme založili v roku 2018. Rozhodli sme sa zdieľať s Vami svoje vedomosti a dlhoročné skúsenosti. Naša spoločnosť sa primárne venuje vývoju softvérových produktov, ktoré sú jednoduché na používanie, šetria čas a pomáhajú podstatne zlepšiť efektivitu v oblastiach, pre ktoré sú určené.


Juraj Sokol

Jaroslav Bartko Od januára 2001 sa venujem finančnému sprostredkovaniu. V roku 2008 som založil vlastnú spoločnosť Juraj Sokol, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu ako Samostatný finančný agent. Túžil som prísť na spôsob, ako by si mohli ľudia sami zhodnocovať svoje peniaze. Verím, že sa mi to podarilo.

Jaroslav Bartko

Jaroslav Bartko Programovaniu sa venujem viac ako 20 rokov. Pracoval som na mnohých projektoch a získal som skúsenosti z rôznych oblastí IT. Vždy som sa usiloval o to, aby bol finálny produkt prínosom pre používateľov a aby ho používali s radosťou. Veľmi ma teší, že sa nám s Jurajom podarilo vytvoriť produkt, pomocou ktorého si môžete sami spravovať svoje investície.

História spoločnosti

Január 2012 Jurajovi napadla myšlienka na jednoduchú, časovo nenáročnú a zároveň vysoko efektívnu súkromnú správu majetku.
Marec 2018 Hotová, ucelená a počas šiestich rokov reálne vyskúšaná Jurajova stratégia investovania s cieľom ročného zhodnotenia na úrovni nad 10%.
Juraj si otvára súkromný investičný účet a začína investovať podľa svojej stratégie.
Jún 2018 Stretnutie s Jarom, následná dohoda o založení spoločnosti Zarába to, s.r.o. a rozhodnutie vytvoriť aplikáciu, ktorá bude ako evidenčný nástroj pomáhať so správou investícií.
September 2018 Vznik spoločnosti Zarába to, s.r.o. zápisom do Obchodného registra na Okresnom súde v Prešove.
Október 2018 Prvá verzia aplikácie je na svete a Juraj ju začína používať.
Apríl 2019 Jaro si otvára súkromný investičný účet a začína investovať podľa Jurajovej stratégie.
September 2020 Skúšobnú verziu aplikácie začínajú používať prví desiati záujemcovia.
December 2020 Podali sme oficiálnu žiadosť o registráciu ochrannej známky názvu a loga aplikácie Snegoo®.
Február 2021 Začiatok predaja aplikácie Snegoo® pre individuálnych investorov.
Január 2022 Začiatok predaja aplikácie Snegoo® pre finančných agentov.